מוצרים לתינוקות

7297777067920A
50 פריט(ים)
+
25.00 
009726134587A
1 פריט(ים)
+
45.00 
AL141
1 פריט(ים)

גודל:

בחר מידה S. S M L
גודלבחר מידה
009726131159A
24 פריט(ים)
+
34.00 
AL125
198 פריט(ים)
+
2.00 
030099487567A
168 פריט(ים)
+
1.00 
209051AB
99 פריט(ים)
+
1.00 
000972123721A
+
19.00 

מוצרים לתינוקות 

מזל טוב, יש  תינוק/ת חדש/ה בבית וההתרגשות גדולה ומאוד מוצדקת. ויחד עם ההתרגשות, יש גם הרבה רכישות של מוצרים ואביזרים, שדרושים באופן שוטף בבית, כדי לגדל את התינוקות בצורה טובה. 

שלל מוצרי טואלטיקה, כלים לשלבים השונים של התינוקות, צעצועים לתינוקות בגילאים השונים רהיטים ואביזרים לחדרי תינוקות וכלי אוכל, בקבוקים, חיתולים , מגבונים ביגוד.

מוצרים לתינוקות און ליין

הורים רבים מתלבטים איפה כדאי לרכוש את המוצרים לתינוקות שלהם. בין שלל חנויות הפארם, רשתות השיווק, חנויות למוצרי ילדים ...  אצלנו באלונית, ניתן למצוא את כל מה שילדים אוהבים החל מגיל לידה, במבחר גדול ובמחירים אטרקטיביים מאוד, שמאפשרים להורים גם לרכוש מוצרים לתינוקות בזול  וגם לקבל את המוצרים לתינוקות במשלוח ישיר עד הבית- בלי לצאת עם התינוק/ת ולסחוב.

כשמזמינים אצלנו מוצרים לתינוקות און ליין באתר, אפשר לסנן בין המוצרים המופיעים בהתאם למחיר, או לסוג המוצר /היצרן ולהקל על החיפוש והבחירה. וכך, גם לחסוך זמן יקר וגם לחסוך בכסף ולרכוש כמה שיותר מוצרים לתינוקות בזול במקום אחד, עם שירות מעולה.

אחת מהסיבות הראשיות שמקשות על הורים לבחור מוצרים לתינוקות בזול, היא חשש מאיכות ירודה.  אצלנו באלונית, כל המוצרים-גם אלו במחיר הנמוך ביותר – כולל מוצרים בשקל, עומדים בכל תקני האיכות המחמירים של מכון התקנים ומשרד הבריאות. ועדיין ניתן לרכוש אותם בלי לשבור תכנית חיסכון.

הורים וותיקים כבר יודעים שתינוקות מגדילים את ההוצאות. מוצרים לטיפול שוטף כמו חיתולים, מגבונים, טואלטיקה וכד', הם מוצרים מתכלים, שיש צורך להזמין שוב ושוב, עד שהילד גדל וגמול. בנוסף, גם לכלי האוכל והבקבוקים, דרושה תחלופה אחת למספר חודשים. ביגוד הנעלה וצעצועים מתחלפים בקצב מהיר פי 2 מילד ופי 5 מאדם מבוגר, בגלל שלבי הגדילה התכופים אליהם יש צורך להתאים את הארון והתכשירים. הזמנה של מוצרים לתינוקות און ליין, מאפשרת לדעת ולזכור בדיוק מה הוזמן בפעם הקודמת, כדי לחשב את הצרכים לקנייה הבאה. 

בנוסף למחירים אטרקטיביים, שמתאימים לכל כיס ומבחר גדול של אפשרויות, אנחנו מזמינים את כל הלקוחות שלנו, להירשם באתר ולקבל עדכונים למייל על מוצרים לתינוקות בזול ובמבצעים, מוצרים משלימים והטבות מיוחדות. ובעיקר, אנחנו מאפשרים ללקוחות להתייעץ איתנו, לשאול שאלות ולקבל טיפים והמלצות מהצוות שישמח לתת מענה בכל עניין.

בהרשמה לאתר המערכת מאפשרת כניסה למסלול קאשבק שצובר נקודות ששוות ערך לכסף שניתן לקבל כזיכוי בקנייה הבאה. מה שהופך את מוצרי התינוקות שלנו לאטרקטיביים אפילו יותר.

מוצרים לתינוקות משלוח

כשמדובר במוצרים לתינוקות משלוח שלהם יכול להיות גורם לחשש – אבל במקרה שמזמינים אצלנו מוצרים לתינוקות און ליין תמיד קיימת גם האפשרות להגיע לאסוף ישירות את ההזמנה המוכנה מהחנות או לבחור בשליחות שתעביר אליכם את המוצרים שהזמנתם עד הבית בצורה שתשמור גם על הציוד, על הניקיון וההיגיינה על הטמפרטורה ובעיקר תדאג שכל המוצרים יגיעו בהקדם האפשרי אליכם הביתה.

 

 

תגובות

לא נמצאו נתונים

נשמח לתגובתך
גודל
המותג
מחיר