רהיטים לילדים

רהיטים לילדים ונוער

כשמצטרפים למשפחה ילדים חדשים, החיים משתנים מקצה לקצה. הם תופסים זמן – המון זמן, אבל גם מקום משלהם בבית. 

רהיטים לחדרי תינוקות

הרבה הורים שבדרך, מצטיידים לקראת הלידה ברהיטים חדשים לתינוקות, כדי שהחזרה עם החבר/ה החדש/ה במשפחה מבית החולים, תהיה הכי קלה ומהירה שאפשר. 

חדרי התינוקות מאובזרים בעריסה לתינוק/לול לתינוק, מזרונים ללולים ולעריסות,  שידת החתלה, כורסת הנקה, ובהמשך גם מיטת תינוק , מיטת מעבר ומזרונים למיטת תינוק ומעבר.

בתכנון חדרי תינוקות חשוב לקחת בחשבון גם ארונות לחדרי תינוקות וילדים – ולתכנן אותו בהתאם למיקום בחדר, לצבעים והעיצוב וגם שיתאים לשלבי הגדילה של הילדים.

רהיטים לחדרי ילדים

בשונה מעיצוב לחדרי תינוקות, שהוא הרבה יותר פרקטי ומתמקד, בנוחות עבור ההורה והבטיחות לילד, שלומד לזחול, לשבת, לעמוד וללכת. בעיצוב חדרי ילדים ונוער ,כבר מתווספת חשיבה עיצובית, שלוקחת בחשבון גם מקום ללימוד ומשחק, וגם מקום לאירוח חברים.

מעבר למיטת מעבר לילדים ונוער, הם צריכים כבר מיטה גדולה יותר. רהיטים לחדרי ילדים יכללו: שולחן עבודה, כיסא ואף פינות ישיבה, בהתאם לגודל החדר. ארונות בגדים ושלל רהיטים, לאחסון תלייה ועיצוב, שישולבו בהתאם לטרנדים ולדמויות האהובות של הילדים וגם אביזרי פנאי נוספים, כמו ערסל וכד'

בנוסף לרהיטים לילדים ונוער, ולרהיטים לתינוקות, באלונית ניתן למצוא גם ציוד משלים לעיצוב ולאבזור של חדרי הילדים כמו  שטיחונים בשלל צורות גדלים ועיצוב, אביזרי נוי כריות משחקים וצעצועים, כלי כתיבה ויצירה לבוש לילדים וגם אביזרים לשמירה על הניקיון כמו פח , ניילונים, מוצרים לגינה ולחצר שכוללים ריהוט גינה לילדים שגם אותם אפשר לשלב בחדרי הילדים בהתאם לגודל ולסוג החדר והילד/ה.

ילדים צריכים את המקום שלהם בבית, כדי להרגיש את השייכות שלהם למשפחה, באופן שהרבה פעמים בא לידי ביטוי, באמצעות הרהיטים שלהם. שילוב של ריהוט גינה לילדים במרפסת /בחצר יכול להרחיק את הילד/ה מהמסכים ולחשוף אותו יותר לאוויר הפתוח, לשמש ולאפשרויות משחק נוספת כבר מגיל צעיר. וכמובן, בחירה נכונה של ריהוט גינה לילדים, תוכל לקדם את ההתפתחות המוטורית של הילד/ה שלכם. בתכנון נכון, אפשר לשלב בחדרי ילדים ונוער ובחדרי תינוקות ריהוט גינה לילדים מתאים, שיהווה גם קישוט וגם אביזר משחקי, שמקדם את הילדים.

רהיטים לתינוקות וחדרי ילדים ונוער בזול

החלפה שוטפת של רהיטים לילדים בבית, כרוכה הרבה פעמי גם בהוצאה כלכלית. לכן, אחד מהדגשים שאנחנו מקפידים עליהם אצלנו באלונית הוא, לאפשר לכל אחד למצוא אצלנו מה שצריך, במחירים מתאימים לכל כיס. גם מבחר גדול ואיכותי של מוצרים, שעומדים בכל תקני הבטיחות והאיכות וגם היצע של מחירים שמאפשר לכל אחד מהלקוחות שלנו, לאבזר את חדר התינוקות /הילדים בהתאם ליכולות והצרכים המתאימים.

בנוסף למחירים האטרקטיביים, אצלנו באלונית צוברים נקודות מכל קנייה, שהופכות לזיכוי בכסף ברכישה הבאה בקאשבק. לכן כדאי מאוד לתכנן קניות מראש. ולקנות כמה שיותר כלים מוצרים וציוד לילדים ולבית כדי לצבור יותר נקודות ולקנות בהנחה עוד יותר גדולה כך גם את האביזרים והרהיטים לילדים ונוער במחיר המשתלם ביותר. 

חשוב לדעת, שלמרות שהמחירים שלנו מתאימים לכל כיס, אנחנו לא מתפשרים על איכות ובטיחות. אנחנו מקפידים לעבוד עם ספקים ויצרנים שעומדים בכל התקנים המחמירים ומחויבים לשירות ולאחריות גבוהה מאוד לכל הלקוחות שלנו!

 אפשר להירשם לאתר בקלות בלינק ולקבל מאיתנו עדכונים, מבצעים, קאשבק וכמובן לפנות אלינו לקבלת ייעוץ והמלצות בכל תחום בעיצוב חדר התינוקות /חדרי ילדים ונוער/ ריהוט גינה לילדים וכמובן בכל שלל הנושאים הנוספים שקשורים לכל מה שילדים אוהבים.

תגובות

לא נמצאו נתונים

נשמח לתגובתך